Slovenčina ( Sk )
Contact
Kontakt
Kurz francúzštiny pre mládež

Jazykový pobyt pre mládež                                                                                                                      vo Francúzsku 

classe de cours Adolescents PArc Imperial

>

Programy "all inclusive" v Nice pre juniorov vo veku od 13 do 17 rokov

Tak ako stovky chlapcov a dievčat všetkých národností navštevujú jazykové kurzy pre juniorov, využite aj Vy, svoje prázdniny a naučte sa po francúzsky, pri spoznávaní Nice, v jednom z najkrajších francúzskych miest, na Francúzskej riviére!

Veľká noc, Turíce, Jeseň (spoznajte francúzsky spôsob života)
Absolvujte kurz francúzštiny (20 x 45 minút alebo 28 x 45 minút za týždeň) v škole ležiacej v centre mesta a bývajte v hosťovskej rodine s plnou penziou (raňajky v cafetérií školy alebo balíček s jedlom). Skupiny študentov môžu byť ubytované v hoteli.
 
Júl & august (letný tábor pre juniorov)

basket avec animateur au Parc ImpérialPočas leta, kurzy prebiehajú aj v letnej škole, kde môže byť ubytovaných viac študentov. Môžnosť ubytovania aj v hosťovských rodinách, odporúčame Vám však vybrať si jeden z našich letných kampusov. Sú vhodným miestom na podporu priateľských vzťahov medzi študentami a ich veľkou výhodou je priebeh vyučovania v triedach areálu. Okrem toho, súkromná autobusová doprava umožňuje premiestniť sa do centra mesta do polnoci!

Bez ohľadu na obdobie v roku, naše jazykové kurzy určené pre mládež zahŕňajú kompletný program aktivít spájajúci výlety, športy a zábavu ponúkanú každý týždeň. Zabezpečený dozor mladými a dynamickými animátormi, ktorí motivujú študentov k rozprávaniu po francúzsky.

S Azurlingua, medzinárodne uznávanou jazykovou školou, Váš pobyt bude nielen vzdelávací ale aj zábavný   ; vytváranie nových priateľstiev a spoznávanie nových kultúr urobia Váš pobyt nezabudnuteľným ! 

http://www.azurlingua.com/ados/ado.html
Astuce

Avant votre arrivée faite le test de français sur notre site pour connaitre votre niveau il vous permettra de mieux connaitre vos forces et faiblesse et dès votre premier cours d’insister auprès de votre professeur sur les thèmes que vous voulez aborder

 

Les bonnes raisons de venir à Azurlingua...


Une destination d’exception : la Côte d’Azur


4000 personnes nous font confiance chaque année


Tous nos professeurs sont diplômés des universités françaises

 Une forte communauté, gage de qualité et de dynamisme (Facebook, tweeter..)


NEW : Vous avez la possibilité de payer en 2,3 ou 4 fois sans frais.


Et d'autres encore
 
 
image image image

Join us on Facebook

 
Réseaux sociaux

Recommandez-nous sur Facebook !Vous avez aimé cette page ?
Alors aidez nous à la rendre populaire !


Azurlingua

Nous sommes membres
soufflecampus francecsnfla

Ils nous font confiance

centre d'examen SELFEE